Tworzenie zespołu

SAP Outsourcing

Nasi managerowie zostaną integralną częścią twojej organizacji, będą uczestniczyć w zarządzaniu zespołem, projektami, zmaganiem się z kryzysami i transformacjami, lub po prostu będą zaangażowani w utrzymywanie aktualnych rozwiązań - z odpowiedzialnością za planowanie, podejmowanie kluczowych dla projektów decyzji oraz dostarczanie rozwiązań.

Największym atutem roli tymczasowego managera jest to, że jego działania nie są absorbowane przez politykę lub kulturę danej firmy - więc może on skupić się na konkretnym zadaniu.

Jak to działa?

Rola tymczasowego managera zwykle trwa zwykle od 6 miesięcy. Nasi managerzy będą operatywni w finansowym i budżetowym zarządzaniu, zarządzaniem dostarczaniu serwisu, zarządzania projektami, zespołami i zmianami.

Działamy według 5-stopniowego planu:

  1. Niezależny audyt - Większość klientów przychodzi zwykle z konkretnym problemem. Poświęcamy zwykle pare dni na ocenie sytuacji, wtedy rekomendujemy konkretne rozwiązanie, które może być poparte przypisaniem tymczasowego managera dla zespołu.
  2. Wybór - Jeżeli, nasze rozwiązanie będzie zgodne z oczekiwaniami klienta, wtedy proponujemy właściwą osobę na stanowisko tymczasowego managera zespołu.
  3. Propozycja - Tymczasowy manager zaproponuje analizę w detalach dla konkretnej sytuacji oraz zaprezentuje propozycje wraz z celami zadań, dostarczeniem usług oraz planem. Manager jest odpowiedzialny spełnienie wewnętrznych oczekiwań klienta oraz za wypełnienie warunków wstępnych.
  4. Wdrożenie - W tym etapie manager ma za zadanie, zarządzanie zespołami zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi, sprawdzanie postępów, statusów i sporządzanie regularnych przeglądów z klientem.
  5. Koniec - Przy końcu tymczasowej roli, manager sprawdza czy wszystkie cele zostały osiągnięte - sprawdzanie satysfakcji klienta. W tym etapie zwykle przeprowadzana jest tranzycja do stanu operacyjnego-codziennego. Kiedy to nastąpi, ważne jest żeby tymczasowy manager ustąpił miejsca dla swojego następcy.
sap outsourcing